22000PSI pramoninio vamzdyno valymo hidraulinio pūtimo mašina
Į greičio slėgis: 1500BAR/22000PSI
Vandens srautas: 50L/min
Dyzelinio variklio pavara: 225kW, 6- cilindras
Elektrinis variklis: 160kW, 380 V/50Hz, 3 fazė
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
Produktų aprašymas
Dėl neįtikėtino slėgio šis 150MPa hidrobalinės aparatas tiekia didelio greičio vandens srovę, kad iš paviršių būtų lengva pašalinti užsispyrusius nešvarumus, nešvarumus, dangas ir telkinius, paliekant juos be dėmių. Nesvarbu, ar tai pramoninė įranga, vamzdžiai, rezervuarai ar sudėtinga aplinka, mūsų 22000PSI vandens reaktyvinio valymo sistema užtikrina optimalius valymo rezultatus, sutaupydami laiko ir pastangų, išlaikant aukščiausius švaros ir našumo standartus.
Produkto raktų technologijos
hydro jetting machine8
01.
Pagrindiniai faurai
1. Mašinoje siurblys naudoja techniką. iš Vokietijos Kamat.
2. Slėgis yra stabilus ir patikimas, lengvai pritaikomas.
3. Jis sumontuotas su aukšto slėgio aliarmu ir aukštos temperatūros aliarmu vandens išsaugojimui.
4. Aukšto slėgio pistoletas yra naudokite nerūdijančio plieno medžiagą, maksimalų slėgį 1500BAR
7. Su aukšto slėgio aliarmu ir aukštos temperatūros aliarmu vandens išsaugojimui.
hydro blasting machine8
Informacija apie produktą
hydro blasting machine9
Ratai, skirti lengvai judėti
hydro blasting machine11
Dyzelinis variklis
hydro blasting machine910
Mūsų gamyklos išvaizda
Efekto palyginimas
hydro blasting machine12
Šilumokaičio valymas
hydro blasting machine13
Pramoninio vamzdžių valymas
hydro blasting machine14
Pramoninio vamzdžių valymas
22000psi hidro pūtimo mašinos galimybės:
  • Tai tik keli valymo tikslų pavyzdžiai, kuriuos galima pasiekti naudojant 22, 000 psi hydrobet. Dėl aukšto slėgio galimybių jis tinka reikalauti valymo užduočių įvairiuose pramonės sektoriuose, užtikrinant efektyvius ir veiksmingus valymo rezultatus.
Produkto parametrai
Modelis
GYB -5 1500/80
Siurblio greitis
366 aps / min
Aukšto slėgio siurblys
Trigubo stūmoklio siurblys
Siurblio galvos medžiaga: „Stainelss“ plienas
Bliuzo medžiaga: nerūdijantis plienas
Siurblio greitis: 366R min
Bliuzo atsargos: 120 mm
Sparta slėgis
1500 bar / 22000 psi
Vandens srautas
80 l/min
Stūmoklio dia.
22 mm
Elektrinis variklio pavara
160 kW, 3fazė, 380 V/50Hz arba 440 V/60Hz