29000psi aukšto slėgio vandens betono sušvelninimo mašina
Į greičio slėgis: 2000bar/29000psi
Vandens srautas: 10L/min
Elektros galia: 37kW, 3fazė, 380 V/50Hz arba 440 V/60Hz
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
Produktų aprašymas
Produkto raktų technologijos
concrete roughening15
Pagrindinės savybės
1. Švyčių
02.
3. užkirsti kelią betono vidinės struktūros pažeidimui ir pagerinti betono . kokybę
4. Susipažinkite
concrete roughening14
Informacija apie produktą
concrete roughening16
„Botolini“ prekės ženklo aukšto slėgio siurblys
concrete roughening17
Elektros valdymo spintelė
concrete roughening18
Visiškai uždaras vandeniui atsparias dizainas
Valymo efekto palyginimas
concrete roughening 5
Betono grubinimas
concrete roughening 6
Betono grubinimas
hydro jetting machine5
Produkto parametrai
Modelis
GYB -3 1000/20
Siurblio greitis
366 RPM
Aukšto slėgio siurblys
Trigubo stūmoklio siurblys
Siurblio galvos medžiaga: „Stainelss“ plienas
Bliuzo medžiaga: nerūdijantis plienas
Siurblio greitis: 366R min
Bliuzo atsargos: 120 mm
Sparta slėgis
1000 bar / 14500 psi
Vandens srautas
20 l/min
Stūmoklis dia .
22 mm
Elektrinis variklio pavara
90kW, 3fazė, 380 V/50Hz arba 440 V/60Hz