40000PSI Naftos dujotiekio valymas Ultra hidro pūtimo mašina
Vandens srautas: 25L/min
Elektrinis variklio įrenginys: 160kW, 6- cilindras
Naftos dujotiekio valymui, jūrų rūdžių dažų pašalinimui; Betono pjaustymas ir kt.
Produktų aprašymas
Produkto raktų technologijos
Pagrindiniai faurai
1. Aukšto slėgio siurblys importuojamas iš Vokietijos ir JAV;
2. Tai gali pasiekti 1500bar -3000 slėgio diapazoną;
3. Jis turi didelį darbinį slėgį ir gali nuolat veikti esant didesniam slėgiui.
„Ultra-Hidro“ reaktyvinio aparato rūdžių pašalinimas yra naudoti ypač aukšto slėgio siurblį, kad padidintų slėgį iki daugiau nei 1500 barų. Aukšto slėgio vanduo per aukšto slėgio vamzdį pasiekia specialų įpurškimo mechanizmo purkštuką, slėgio energiją paverčiant labai koncentruota vandens srovės kinetine energija ir purškdama ją ant objekto, kad būtų apdorotas paviršius, sunaikindamas sukibimą tarp rūdžių sluoksnio ir rūdžių pašalinimo objekto, taip pasiekdamas rūdžių pašalinimo tikslą. Kadangi jis naudoja vandenį kaip valymo terpę, valymo metu jis nesukelia dulkių ir mažo triukšmo, o tai gali pagerinti doko darbo aplinką ir sumažinti oro taršą. Palyginti su 12 m²/h tradicinio smėlio pūlinio rūdžių pašalinimo darbiniu efektyvumu, ypač aukšto slėgio vandens rūdžių pašalinimo efektyvumas yra 25 m²/h, tai yra dvigubai didesnė.
Informacija apie produktą
Efekto palyginimas
Rūdžių pašalinimas
Rūdžių pašalinimas
Dažų pašalinimas
Produkto parametrai
Modelis |
GYB -6 2500/38 |
Siurblio greitis |
366 aps / min |
Aukšto slėgio siurblys |
Vokietijos „WOMA“ prekės ženklo siurblys |
Siurblio galvos medžiaga: „Stainelss“ plienas |
Kintamo dažnio variklio pavara |
Nuotolinio valdymo paleidimas ir sustojimas |
Sparta slėgis |
2500 bar /36000 psi |
Vandens srautas |
38L/min |
Stūmoklio dia. |
22 mm |
Elektrinis variklio pavara |
132kW, 3 fazės |
Dyzelinio variklio pavara |
225KW, 6- cilindras |
Produktų programos
1. Jūrų rūdžių dažų pašalinimas;
2. Betono pjaustymas;
3. Betono paviršiaus grubinimas;
4. Pramoninio vamzdžio/rezervuaro valymas;
5. Pastato sienų pjaustymas.
Kliento atvejai
Naftos būgnų dažų pašalinimas
Plieno struktūros rūdžių pašalinimas
Automobilių dažų pašalinimas
Šilumokaičio valymas
Korpuso dažai ir rūdžių pašalinimas
Akmens pjaustymas
Įmonės profilis
01
Pažangi technologija
02
Stabilus ir saugus
03
Puiki kokybė
04
Pasirinktinė paslauga
Pakuotė ir gabenimas
1. Pakavimas: faneros pakavimas
2. Siuntimo būdas: pasiūlykite pristatyti jūra
3. Pristatymo prievadas: „Qingdao“ prievadas; arba pristatyti į bet kurį jums reikalingą prievadą
DUK
Klausimas: 1. Ar jūs prekiaujate įmone ar gamintoja?
Klausimas: 2. Kaip pasirinkti tinkamą modelį?
Klausimas: 3. Kokį variklį galime pasirinkti?
Klausimas: 4. Kokia jūsų garantija?
Klausimas: 5. Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
Klausimas: 6. Kokios jūsų mokėjimo sąlygos?
Klausimas: 7. Kuris yra jūsų pristatymo prievadas?
Klausimas: 8. Koks gabenimo būdas?
Populiarus Žymos: 40000PSI Naftos dujotiekio valymas Ultra hidro pūtimo aparatas, Kinija 40000psi naftos vamzdynų valymas